Dans Gösterileri Etkinlik Takvimi

Dans Gösterileri Etkinlik Takvimi

Son dönemde sayıları bir hayli artan dans gösterileri, Türkiye’nin en popüler mekanlarında düzenleniyor. İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bodrum, Çeşme ve çok daha şehir meraklılarını bu özel organizasyonlara davet ediyor. Etkinlik takvimini inceleyerek size en uygun etkinliği seçebilir ve yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

26 – 31 Mayıs 2015

XVI. International Bodrum Dance Festival

5 gün boyunca Bodrum sokaklarında devam edecek olan dans festivali, farklı konsept partilere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Minik dansçıların gösterilerinden sokak partilerine, Beyaz Kıyafet gecesinden kortej yürüyüşüne kadar her şey bu festivalde. Tabi farklı kategorilere dans yarışmaları festivali temel amacını oluşturuyor.

Ursula Lopez

21 – 22 Kasım 2014

Flamenko’nun kraliçesi olarak tanımlanan Ursula Lopez, muhteşem bir gösteriye imza atmak için Türkiye’ye geliyor. TİM Maslak Show Center’da düzenlenecek olan bu organizasyon, topuk seslerini duymak ve Flamenko’nun eşsiz ritimlerine şahit olmak isteyen herkesi bekliyor.

Coppelia

27 – 29 Mart 2015

Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu’nun sahnelediği Coppelia, E.T.A Hoffmann’ın masalından uyarlanmış bir oyun. Balenin güçlü müziği, dansçıların profesyonel adımları ve çok daha fazlası bu gösteride yerini alıyor. İzlemek isteyenler ise TİM Maslak Show Center’da yerini şimdiden ayırtıyor.

New York City Ballet

12 – 14 Mart 2015

Dünyanın en önemli dans topluluklarından biri olarak gösterilen New York City Ballet, olağanüstü dansçıları ve benzersiz repertuvarlarıyla dünyanın her yerinde dikkat çekmeyi iyi biliyor. Yaratıcı ve kusursuz yeni nesil dansçıları, özel gösterilere imza atıyor. Nadir olarak turneye çıkan dünyanın en prestijli dans topluluğu, aynı gecede iki farklı koreograf ve dört farklı bale ile sahne almaya hazırlanıyor. Zorlu Center PSM sahnesinde hayat buluyor.

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

Your email address will not be published.