Yıldız Dans

Yıldız Gibi Parlayın! – Yıldız Dans Akademi

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan Yıldız Dans ve Müzik Akademi , Sosyal Latin dansları eğitmenleri Yeliz Yıldız ve Serkan Yıldız tarafından kurulmuştur.


Hakkımızda

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Yıldız Dans Akademi, Türkiye’nin en iyi dansçılarından olan Yeliz Yıldız ve Serkan Yıldız tarafından kurulmuştur. Alanında birçok başarıya imza atan Yıldız Dans Akademi, teknik bilgi ve donanıma sahip, kendi alanında profesyonel olan eğitmenlerle birlikte yenilikçi eğitim metodları uygulayarak öğrencilerine gelişim sağlamaktadır.

Yıldız Dans Akademi’de her yaş grubu için profesyonel ya da hobi amaçlı dans eğitim programları sunulmaktadır. Akademi bünyesindeki tüm eğitmenler, kendi branşlarındaki mesleki gelişimlerini artırmak için yurt içi ve yurt dışındaki eğitim seminerlerine katılım göstermektedirler. Herkesin ilgi  alanına hitap edecek çeşitlilikte dans sınıfları (swing, lindy hop, salsa, cha cha, bachata, jazz, hip-hop, capoeira, bale, zumba vb.) olan Yıldız Dans Akademi, geniş, aynalı, ferah ve temiz stüdyolarıyla kaliteli hizmet vermektedir. Yıldız Dans Akademi, ulaşımı kolay, merkezi bir konumda olması nedeniyle de tercih edilmektedir.