ORYANTAL SINIFLARIMIZ

ORYANTAL SINIFLARIMIZ

– ORYANTAL sınıflarımız –
Oryantal dansına yeni başlayacak olanlar ve ya daha önceden ders almış olanlar için farklı seviyeler için ORYANTAL sınıflarımıza ders kayıtlarımız devam ediyor.

– Yeni başlacaklar için Perşembe günleri 19:30-20:30 saatleri arasına yeni sınıfımız derse başladı ve kayıtlarımız açık.

– Orta seviyede bir sınıfa katılmak istiyorum diyenler için Çarşamba günleri 19:00 – 20:00 arası sınıfımıza kayıtlar başladı

Derslerimiz Helin Anatolia eğitmenliğinde yapılmaktadır.

Dans ederken öğrenmenin yanı sıra, hem eğlenecek, hem zayıflayacak, hem de keyifli zaman geçireceksiniz.

Oryantal dans, bilinen egzotik yönlerinin yanısıra vücudu şekillendirme, postür ve genel görünüm konularında şaşırtıcı pozitif etkiler yaratabiliyor. Belki bu derslere katılmada çekingen davranabilirsiniz ancak faydalarını bilirsek 1 saat süren dersler bizim için vazgeçilmez olur. Unutmayın bu ders için dalga dalga kıvrılabilen göbek yada güçlü diyafram gibi gereksinimlere ihtiyacınız yok. Sadece biraz motivasyon ve istek bu dersin meyvelerini toplamamak için yeterli olacak.

ORYANTAL sınıflarımızda zaman kaybetmeden yerinizi alın 🙂

ORYANTAL HAKKINDA:
Oryantal bılınen en eskı danstır. Kadini anlatir, bu yuzden yuzyillardir cazibesini kaybetmemistir. Bu dans kadın vucudunun ozellıklerını tamamıyle yansıtır. Kalca gogus hareketlerı karın kasları kollar bacaklar hepsı bırbırıyle uyum ıcerısındedır. Turk oryantalı dunya sıralamasında bırıncı sıradadır. Insan vucudunun puruzsuz akıcı etkıleyıcı hareketlerı calkalama ve dalgalanma ıle bırlesır, ortaya kıvrak zengın ve muhtesem bır dans cıkar. Oryantal enerjisini dogru kullandigimizda vucudumuzda zerafetle birlikte rahatlatici bir masaj etkisi ortaya cikar.
ZAMAN KAYBETMEDEN SİZDE BU SINIFTA YERİNİZİ ALIN 🙂

ORYANTAL DANSININ FAYDALARI
*Dans ederken eğlenmenizi ve keyifli bir hobi edinmenizi sağlar.
*Oryantal dansıyla özellikle kadınlar en çok rahatsız oldukları karın, basen ve bel çevresindeki yağlardan kısa zamanda kurtulabilirler. Bu sayede daima fit bir görünüm elde ederler.
*Dans etmek kişiyi fiziksel ve ruhsal olarak rahatlatır.
*Oryantal dansı, yaşınız kaç olursa olsun yapabileceğiniz bir dans türüdür. Böylece vücut ruhsal ve fiziksel açıdan daima genç kalır.

Grup derslerimiz haftada 1 gun 1 saat, ayda toplam 4 saattir.

Detayli bilgi ve kayit icin :
YILDIZ DANS ve MÜZİK AKADEMİ
Koşuyolu Mahallesi Dinlenç Cad. Arda Sokak No:4A Kadıköy / İSTANBUL
(Tepe Nautilus AVM karşısı)
0216 450 66 88
0535 857 99 72
0555 543 93 98

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

Your email address will not be published.