Zumba Haftaiçi Sabah dersleri başlıyor!

Zumba Haftaiçi Sabah dersleri başlıyor!

Zayıflamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!!!!
Yıldız Dans Akademi’nin en eğlenceli sınıflarından biridir ZUMBA 🙂
Eğlenceli müziklerin yükseldiği dersler sizi en kısa sürede latin kıvraklığına ulaştırırken forma girmenize yardımcı olur.
Lisanslı Zumba Eğitmenlerimiz ile ZUMBA derslerimiz devam ediyor.
Sizde geç kalmadan bu sınıflarda yerlerinizi alın!
Derslerimiz haftada 2 gün 1 er saat sürmektedir.

Ders saatlerimiz

Haftaiçi Sabah Grubu;

Salı ve Cuma 11:00-11:50 arası

Haftaiçi akşam grubu;

Pazartesi ve Çarşamba 20:00-20:50 arası

YILDIZ DANS ve MÜZİK AKADEMİ
Koşuyolu Mahallesi Dinlenç Cad. Arda Sokak No:4A Kadıköy / İSTANBUL
(Tepe Nautilus AVM karşısı)
Telefon : 0216 450 66 88 – 0555 543 93 98

Egzersiz yapmayı adeta bir parti ve eğlence havasına sokan zumba dansı ile kilo vermek ve kalori kaybetmek, adelelerinizi esnetmek daha kolay ve daha eğlenceli olacak.

Zumba ile spor yaparken sıkılmanıza imkan yoktur bu da daha rahat kilo vermenizi sağlayacaktır. Latin danslarının da etkisi ile tam bir parti havasına girecek spor yaptığınız zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Peki bu kadar eğlenceli ve faydalı olan zumba nasıl yapılır nasıl dans edilir isterseniz bunlardan kısaca bahsedelim.

Keyifli bir müzik eşliğinde ritme uygun olarak kalça hareketleri ile başlayabilirsiniz, bu şekilde zumba yapmak hem çok kolay hem de çok eğlenceli olacak. Zumba dans videolarına internetten kolaylıkla ulaşabilir ve bu dansları kendi evinizde dahi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinizi müziğin ritmine bırakmak.

Evde zumba yapamayacağınızdan endişe ediyorsanız eğer zumba fitness eğitimi almış sertifikalı eğitmenler eşliğinde de zumba dansı yapabilir vücudunuzu forma sokabilirsiniz.

Zumba dansı ile kendinize neler katacaksınız ?

* Zumba dansı ile hem eğlenceli vakit geçirecek hem de formunuzu koruyacak dahası kilo vereceksiniz.

* Bu dans sayesinde ritim tutma yeteneğiniz gelişecek

* Vücudunuz estetik açıdan daha da güzel bir hale gelecek

* Yaşam kaliteniz artacak daha sağlıklı bir bedene sahip olacaksınız

* Fazla kilo probleminiz var ise kalori yaktığınızdan kilolardan kurtulacak, fazla kilo probleminiz yok ise de form tutmuş kilonuzu sabitlemiş olacaksınız.

Eğer sizde hem eğlenmek hem de formda kalmak istiyorsanız bu zumba dansını düzenli olarak yapabilirsiniz. Bunun için size en yakın bir zumba dans kursuna katılmanız yeterli olacaktır. Sonrasında gitsin kilolar gelsin keyifli danslar…

Zumba dansı sayesinde bedeninizdeki tüm tembelleşmiş önemli kas grupları çalışmaya başlar. Yaklaşık olarak 1 saat süren bu dans, size ortalama olarak 500 kalori yaktırır. Dans ederek fazla kilolarınız ile vedalaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü yıldız Shakira’nın da koreografı olan Perez, göğüs kanseri olup bu hastalığı yenmiş hastalarına zumba dansı yaptırıyor ve bu hastalık için Amerika’da 8 şehirde zumba partileri düzenliyor. Jannifer Lopez’de haftada en az iki gün boyunca zumba dansı yaptığını ve enerjisinin büyük bölümünü bu dansa borçlu olduğunu belirtiyor. Kendisi gibi mutlu ve kendinden emin özgüvenini yüksek tutmayan tüm kadınlara da zumba ile fitness yapmayı tavsiye ediyor.

 

Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz

Your email address will not be published.