Bale Jimnastiği Kursu

Yeni Nesil Bale İle Tanışın!

Bale ile jimnastik artık bir arada! Balenin esneklik kazandıran hareketleri ile jimnastiğin ritmi buluştu. 3 – 6 yaş arası çocuklarımızın fiziksel gelişiminde rol oynayan, ideal duruşu kazanmalarını sağlayan, bedenlerini ve sınırlarını tanımalarına imkan veren jimnastik ile balenin eşsiz kültürünü yakından tanıyacağınız bu eğitimi kaçırmayın İster çocuk olun, ister yetişkin dans ederken aynı zamanda spor yapmanın ayrıcalığını yaşayın!

Yıldız Dans Akademi olarak eğitmenlerimiz ve ferah atölyelerimiz ile öğrencilerimizin vücut algılarını geliştirecek, koordinasyon ve güç kazandıracak bale jimnastiği eğitimleri sunuyoruz. Bale jimnastiği ile dansın her alanında yer alıyoruz.

Neden Bale Jimnastiği Kursu?

Baleyi merak ediyorsanız, aynı zamanda vücudunuzu güçlendirmek ve sınırlarınızı keşfetmek istiyorsanız Bale Jimnastiği tam size göre!

  • Daha mutlu olmak
  • Dans tutkunuzu açığa çıkarmak
  • Hobi edinmek
  • Profesyonel bir dansçı olmak
  • Yeteneklerinizi keşfetmek
  • Eğlenceli bir ortamda ve alanında uzman eğitmenlerden ders almak için haydi bale jimnastiği kursuna!

Bale Jimnastiği Nasıl Yapılır?

Bale Jimnastiği, balenin ve jimnastik hareketlerinin kombinasyonu şeklinde bir eğitimdir. Daha açıklayıcı olursak; balenin içerisinde yer alan jimnastik, esneme, germe vb. hareketlerin ön planda olduğu bir eğitimdir.

Bale jimnastiği kursumuzda öğrencilerimiz balenin duruş, pozisyon, streching gibi hareketlerini öğrenmektedir. Müzikle birlikte kombinasyonlanan bu hareketler hem yapması hem de izlemesi keyifli sahneler ortaya çıkarmaktadır.

Bale jimnastiği derslerinde kolay hareketlerden başlanarak ilerleyen derslerde daha zor hareketlere geçilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde keyifli dersler geçmektedir.

Siz de Bale Jimnastiği ile kendinizi geliştirmek istiyorsanız Yıldız Dans Akademi ailesine hemen katılın!

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

Bale Jimnastiği Kursu Süresi – Ders Programı

Yıldız Dans Akademi olarak sizlere Bale Jimnastiği eğitimleri vererek keyifli bir eğitim almanızı sağlıyoruz. Bu eğitim esneklik, kondisyon ve güçlenme çalışmaları içermektedir. Çocuk ve yetişkin eğitim gruplarımızla birlikte yıllardır keyifli Bale Jimnastiği derslerine imza atıyoruz.

Bale Jimnastiği Kurs Ücretleri

Bale Jimnastiği dersi ücretleri hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Yıldız Dans Akademi İle Bale Jimnastiği Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri Bale Jimnastiği kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız, dans geceleri ve eğlenceli ortamımız ile siz de dans kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız. Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?