K-Pop Dance Kursu

K-Pop Dance – Son Zamanların En Keyifli Dansı!

Son yılların en keyifli dans kültürü olan K-pop dance İngilizce “Korean pop” ifadesinden kısaltılmış,  Güney Kore kökenli bir pop müzik türüdür. Güney Koreli şarkıcı Psy’nin “Gangnam Style” şarkısının klibi ile kitlelere yayılan bu çılgın dans şimdilerde ülkemizde çok moda!

Renkli klipleri, değişik kıyafetleri ve ilgi çekici figürleriyle herkesin ilgisini çeken K-pop dance ile tanışmak isterseniz Yıldız Dans Akademi’nin keyifli ortamında bu dansı öğrenebilirsiniz. Korece bilmenize ya da daha önce dans etmiş olmanıza gerek yok! Karşı koyulmaz ritimleriyle K-pop kültürüne kısa sürede hakim olacaksınız! Gelin, beraber eğlenelim…

Neden K-Pop Dans Kursu?

Kore pop müziği gruplarının kliplerinde gördüğünüz sevimli danslarını öğrenmek, farklı bir kültür tanımak, içinizdeki çocuğu özgür bırakmak ister misiniz? Cevabınız evetse, K-pop dance kursu tam size göre!

 • Daha mutlu olmak
 • Dans tutkunuzu açığa çıkarmak
 • Hobi edinmek
 • Profesyonel bir dansçı olmak
 • Yeteneklerinizi keşfetmek
 • Eğlenceli bir ortamda ve alanında uzman eğitmenlerden ders almak için haydi K-pop dance kursuna!

K-pop Dance Nasıl Yapılır? Ritme Kulak Verin!

K-Pop; pop, rock, hip hop, R&B ve elektronik müziği birleştirdiği için farklı dansların kombinasyonudur. 1992’de Seo Taiji ve Boys grupları sayesinde adı duyulan k-pop dance, kliplerde yapılan koreografilerden türemiştir. Bu nedenle Kore kliplerindeki dans hareketleri hem şarkıların hem de grup üyelerinin kişiliklerinden izler taşır.

K-Pop dansının en önemli özelliği “net, keskin ve hızlı hareketler” olarak belirtilir. Hareketlerin keskin ve hızlı olmasının yanı sıra detaylar da çok önemli. Mesela bacak ve kolların hepsinin aynı anda hareket etmesi ve bunların bütün grup üyelerince eş zamanlı yapılması gerekiyor. Korece bilmeyen biri bile kolaylıkla takip ederek K-Pop’taki hareketleri çözebilirler.

Yıldız Dans Akademi olarak biz de bu dansın R&B ve hip hop hareketlerine dayalı figürlerini kolayca öğreneceğiniz eğitim programları hazırladık. Birkaç ders sonunda kendinizi k-pop dansçısı gibi hissetmeye var mısınız?

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

K-Pop Dance Kursu Süresi – Ders Programı

Yıldız Dans Akademi K-pop dance eğitimi kurlar halinde devam eden eğitimlerimizdendir. 2 – 3 aylık kurlar temel anlamda öğrencilerimiz K-pop dance yapmayı öğrenirler. İleri düzeyde K-pop dance yapabilmek için 6 aydan fazla bir süre eğitim almak gerekebilir. Profesyonel bir K-pop dance dansçısı olmak isteyen öğrencilerimiz ise eğitimlerine özel olarak devam edebilirler.

Yıldız Dans Akademi K-pop dance eğitimlerimizle birlikte özellikle dansa merak salan gençlerimizi keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. İster grup ister özel derslerle K-pop dance dansını kısa sürede öğrenmelerini sağlıyoruz.

K-Pop Dance Kurs Ücretleri

K-pop dance kursu ücretleri;

 • Eğitimin grup ya da özel ders olup olmamasına,
 • Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
 • Kurs süresine,
 • Sağlanan imkanlara,
 • Eğitim programına ve yarışma koçluğu istenip istenmemesine göre değişmektedir.

K-pop dance dersi ücretlerimiz, grup ve özel eğitimler için ayrı ücretlendirilmektedir. Eğitim danışmanlarımızdan katılmak istediğiniz dans kursları için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Yıldız Dans Akademi İle K-Pop Dans Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri K-pop dance kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız, dans geceleri ve eğlenceli ortamımız ile siz de dans kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?