Çocuk Modern Dans Kursu

Bırakın Çocuklarınız Özgürce Dans Etsin!

20. yüzyılın başlarında balenin katı ve değişmez kurallarına tepki olarak ortaya çıkan modern dans, şimdilerde çocuklarımızın özgürce yaptığı danslar arasında yer almaktadır. Özellikle dans ile yeni tanışan ve kendini keşfetmesini istediğiniz çocuklarınız için mükemmel bir eğitim olacaktır. Hemen her müzikle yapılabilen ve doğaçlamaya imkan veren çocuk modern dansı ile çocuklarınıza dans etmeyi sevdirebilirsiniz.

Belirli sınırları olmayan, dansçının ruhunun yansıması olan modern dans ile çocuklarınızı tanıştırmak isterseniz Yıldız Dans Akademi eğitimleri tam size göre! Çocuğunuzun özgürce dans etmesi ve kendini keşfetmesi için onu mutlaka modern dansa yönlendirin…

Neden Çocuk Modern Dans Kursu?

Çocuğunuzun yeteneklerini açığa çıkarmak, dans ile arasında sağlam bağlar kurmak, kendini keşfetmesini ve bedenini tanımasını istiyorsanız vakit kaybetmeden Çocuk Modern Dans kursu için kaydınızı yaptırın!

 • Daha mutlu olmak
 • Dans tutkunuzu açığa çıkarmak
 • Hobi edinmek
 • Profesyonel bir dansçı olmak
 • Yeteneklerinizi keşfetmek
 • Eğlenceli bir ortamda ve alanında uzman eğitmenlerden ders almak için haydi Çocuk Modern Dans kursuna!

Çocuk Modern Dansı Nasıl Yapılır? Eğlence Doruklarda!

Balenin katı kurallarına karşı çıkan modern dans, vücudun doğal hareketleri ile şekillenmiştir. Graham, Cunningham, Release ve Limon gibi temel tekniklerin öğretildiği modern dans eğitimlerimizde zıplamalar ve dönüşlere ayrı özen gösterilerek çocuklarımızın yetenekleri açığa çıkarılır.

Her daim kendini yenileyen ve hemen her müzikte yapılabilen Çocuk Modern Dans eğitimlerinde doğaçlama ile birlikte nasıl rol yapılacağı, sahne kullanımı, müziği dinleme ve anlama eğitimleri de verilir. Bedenin keşfi ve doğru kullanımı, kondisyon ve kas esnekliğinin arttırılması, denge, koordinasyon, ağırlık merkezlerinin kullanılması konuları üzerinde de durulur.

Balenin 5 klasik pozisyonunu geliştiren modern dans, bir nevi felsefedir. Yıldız Dans Akademi çocuk modern dansı eğitimlerimizde ise bu felsefe öğretilerek dans etmeyi seven nesiller yetiştirilir.

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

Çocuk Modern Dans Kursu Süresi – Ders Programı

Yıldız Dans Akademi’de Çocuklar için Modern Dans derslerimiz hobi ve sertifika eğitim programı şeklinde uygulanır. Aynı zamanda Konservatuara hazırlık programları da uygulanmaktadır. Milli Eğitim Sertifika programına katılacak öğrencileri seçme yaparak bu sınıflara dahil etmekteyiz.

Çocuklar için Modern dans eğitimi programlarımızda:

 • Stretching (Esnetme)
 • Temel Klasik Bale teknikleri
 • Modern Dans Teknikleri
 • Adımlar ve Dönüşler
 • Hikaye ve Karakter Yaratma
 • Müzik ve Ritm çalışmaları
 • Doğaçlama (Oyunlar)
 • Repertuar Çalışmaları (Yılsonu Gösterisi Sahne Çalışmaları) konularında dersler hazırlıyoruz.

Aynı zamanda Modern dansın tarihi, kondisyon, jimnastik, point, mimik, jazz dance, karakter dansları, dekor ve kostüm, koreografi, pas de deux, drama gibi konularını da işliyoruz. Çocuklar için Modern dans derslerinin uluslararası standartlara göre uygulanmasını sağlıyoruz.

Yıldız Dans Akademi olarak dans sever nesiller yetiştirmek için Çocuk Modern Dans eğitimleri veriyoruz. Çocuklarımıza yönelik eğitimlerimizi uluslararası eğitim standartlarına uygun şekilde planlıyoruz.

Çocuk Modern Dans Kurs Ücretleri

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan okulumuzda tüm derslerimiz profesyonel, konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Modern Dans ders ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Yıldız Dans Akademi eğitim merkezimizi arayabilirsiniz.

Yıldız Dans Akademi İle Çocuk Modern Dans Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri Çocuk Modern Dans kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız, dans geceleri ve eğlenceli ortamımız ile siz de dans kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız. Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?