Mini Bale Kursu

Geleceğin Balerin ve Baletleri Yıldız Dans Akademi’de Yetişiyor!

Tüm dansların temeli olarak kabul edilen bale ile çocuklarınızı tanıştırmak ister misiniz? Mimikleri, müzikleri, dekoru ve kıyafetleri ile dünyanın en köklü danslarından biri olan bale sayesinde sanat zevki olan, dans etmeyi seven, kültürlü ve başarılı çocuklar yetiştirebilirsiniz. Görsel sanatların en büyüleyicisi olan bale dans kursu ile çocuklarınızın sanatı sevmesini sağlarsınız.
Modern ve klasik türleri olan bale, vücudun bütün ağırlığının parmak uçlarına verilmesiyle yapılan keyifli bir danstır. Yıldız Dans Akademi olarak bizler de mini bale kurslarımızla geleceğin balerin ve baletlerini yetiştiriyoruz. Hobi amaçlı olarak da miniklerimizin bale dansı yapmasını sağlıyoruz.

Neden Mini Bale Kursu?

Çocuklarınızın dans ile tanışmasını, yeteneklerini ve bedenini keşfetmesini, sosyalleşmesini ister misiniz? Cevabınız evetse, Mini Bale kursu için hemen kayıt yaptırın!

 • Daha mutlu çocuklar yetiştirmek
 • Dans tutkularını açığa çıkarmak
 • Hobi edinmelerini sağlamak
 • Profesyonel bir dansçı olmalarını sağlamak
 • Yeteneklerini keşfetmelerine imkan tanımak
 • Eğlenceli bir ortamda ve alanında uzman eğitmenlerden ders almaları için haydi Mini Bale’ye!

Minik Adımlar Dans Pistlerinde!

Yıldız Dans Akademimizde öğrencilerimize Bale eğitimi, konusunda uzman ve tecrübeli eğitmenlerce verilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan okulumuzda hobi ve sertifika programları uygulanmaktadır.

Gelişme çağı içinde olan kız ve erkek çocukların fiziksel, ruhsal ve metabolik gelişmelerini yakından ilgilendiren dans için en uygun ortam ve koşullar ağlanmaktadır.

Bale kurslarımıza 3 yaşından itibaren öğrenciler kabul edilmekte olup, yaş gruplarına ve seviyelerine göre farklı ders programları uygulanmaktadır. Erken yaşlarda dans, zıplama ve koordinasyon becerilerini geliştirdiğimiz öğrencilerimizin ileri yaşlarında bale eğitimi ile akademik düzeyde başarı sağlamaları için çalışmaktayız.

Mini Bale derslerimizde çocuklarımıza baleyi sevdirmek, eğlenirken öğrenmelerini sağlamaya yönelik ders programları uygulanmaktadır.

Bale kursu ders programlarımızda:

 • Stretching (Esnetme)
 • Temel Klasik Bale
 • Doğaçlama (Oyunlar)
 • Ritim ve müzik çalışmaları
 • Repertuar Çalışmaları (Yılsonu Göstesi Sahne Çalışmaları) eğitimleri verilmektedir.

Aynı zamanda Bale Tarihi, Kondisyon, Point, Mimik, Modern Dans, Jazz Dance, Karakter Dansları, Dekor ve Kostüm, Koreografi, Pas de Deux, Drama gibi konulardan da bahsetmekteyiz.

Siz de çocuklarınızın Mini Bale ile kendilerini geliştirmesini istiyorsanız Yıldız Dans Akademi ailesine hemen katılın!

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

Mini Bale Kursu Süresi – Ders Programı

Mini Bale kursu 3-4 yaş çocukları için uygundur. Mini bale kursumuzun amacı çocuklarımıza baleyi sevdirmek, oyunlar ile Klasik Bale eğitimine hazırlamaktır. Hazırlık programı niteliğinde olan bu program çocuklarımızın keyifli zaman geçirmelerini ve kendilerini tanımalarını sağlamak olduğu için onları zorlamayacak ders programları içermektedir.

Yıldız Dans Akademi mini bale kursunda çocuklarımızın mutluluğu her şeyden önemlidir…

Mini Bale Kurs Ücretleri

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan okulumuzda tüm derslerimiz profesyonel, konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Mini bale ders ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Yıldız Dans Akademi eğitim merkezimizi arayabilirsiniz.

Yıldız Dans Akademi İle Mini Bale Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri Mini Bale kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız, dans geceleri ve eğlenceli ortamımız ile siz de dans kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız. Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?