Zumba Kids

Çocuklarınız İçin Keyifli Mi Keyifli Bir Dans!

Zumba kids kurslarımız ile çocuklarınız hem eğlenceli vakitler geçirecek hem de dans etmeyi öğrenecekler! Zumbanın hareketli ritimleri çocuklarınızın içindeki enerjiyi açığa çıkaracak, yaşıtları ile birlikte özgürce dans etmenin tadını çıkaracaklar.

Zumba kids, zumbanın çocuklar için hazırlanmış olan eğitimleridir. Yıldız Dans Akademi olarak eğitim verdiğimiz zumba kids sınıflarında öğrencilerimizin gelişimini destekleyecek eğitimlerin yanında, daha sosyal ve aktif olacakları bir ortam hazırlıyoruz. Gelin, siz de ailemize katılın. Çocuklarınız dansın büyülü dünyasıyla tanışsın…

Neden Zumba Kids Kursu?

Çocuklarınızın daha mutlu ve sosyal olmasını, dans etmeyi sevmesini, yeteneklerini ve sınırlarını keşfetmesini ister misiniz? Cevabınız evetse zumba kids kursu tam size göre!

  • Daha mutlu
  • Dans tutkunu
  • Hobi sahibi
  • Profesyonel bir dansçı
  • Yeteneklerinin farkında
  • Kendini tanıyan çocuklarınız olsun istiyorsanız haydi Zumba Kids kursuna!

Zumba Kids Dansı Nasıl Yapılır? Özgürce Dans Edin!

Fitness, aerobik ve salsa hareketlerinin birleştirilmesiyle birlikte yapılan Zumba Kids dansı, kolay ve eğlenceli bir programa sahip olmasından dolayı çocuklar için de uygun danslardan biridir. Latin müziklerinin eşliğinde hem estetik hem de sportif bir görünüme sahip olan Zumba dansını çocuklarınız özgürce ve gönüllerince yapabilirler.

Latin müziklerinin kıvraklığını fitness dansının hareketliliğini içeren Zumba Kids dansında uzman, eğitmenler eşliğinde çocuklarınızın yaşına ve gelişimlerine uygun figürler öğretilmektedir. Öncelikli amacımız çocuklarınızın dansı sevmesi ve bulundukları ortamda mutlu olmalarıdır. Bu nedenle nasıl hissediyorlarsa yine aynı şekilde özgürce dans edebilirler.

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

Zumba Kids Kursu Süresi – Ders Programı

Zumba Kids eğitimini çocuklarımız istediği kadar alabilirler. Grup ya da özel ders olarak uyguladığımız derslerde seviye uygulanmaktadır.

Yıldız Dans Akademi olarak sizlere temel düzeylerde Zumba Kids eğitimleri vererek çocuklarımıza dans etmeyi sevdiriyoruz. Çocuk eğitim gruplarımızla birlikte yıllardır keyifli Zumba Kids derslerine imza atıyoruz.

Zumba Kids Kurs Ücretleri

Zumba Kids kursu ücretleri;

  • Eğitimin grup ya da özel ders olup olmamasına,
  • Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
  • Kurs süresine,
  • Eğitim programına ve yarışma koçluğu istenip istenmemesine göre değişmektedir.

Zumba Kids dersi ücretleri için bizi arayın çocuklarınızın dans etmeyi sevmesini sağlayın…

Yıldız Dans Akademi İle Zumba Kids Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri Zumba Kids kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız, dans geceleri ve eğlenceli ortamımız ile siz de dans kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?