Zumba Kursu

Zumba Dansı İle Yerinizde Duramayacaksınız!

Zumba; Jeniffer Lopez, Shakira gibi ünlü isimlerin aerobik eğitmeni Beto Perez tarafından bulunan dans ve spor karışımı bir etkinliktir. Her zaman kullandığı müzik CD’sini unutup derste kendisi için hazırladığı Salsa ve Merengue CD’sini kullanmasıyla ortaya çıkan zumba dansı, şimdilerde milyonlarca insanın tutkunu olduğu bir danstır.

Neredeyse her spor salonu ve dans kursunda verilen Zumba eğitimi, özellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Zayıflamaya yardımcı olması, form kazandırması ve eğlendirmesi zumbanın en dikkat çekici özelliklerindendir. Siz de bu keyifli dansı merak ediyorsanız zumba kurslarımız sizi bekliyor…

Neden Zumba Kursu?

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, kendinizi daha dinamik ve enerjik hissetmek ister misiniz? Cevabınız evetse, zumba kursu tam size göre!

  • Daha mutlu olmak
  • Dans tutkunuzu açığa çıkarmak
  • Hobi edinmek
  • Profesyonel bir dansçı olmak
  • Yeteneklerinizi keşfetmek
  • Eğlenceli bir ortamda ve alanında uzman eğitmenlerden ders almak için haydi Zumba kursuna!

Zumba Dansı Nasıl Yapılır? Dans Etmekten Hiç Sıkılmayacaksınız!

Fitness, aerobik ve salsa hareketlerinin birleştirilmesiyle birlikte yapılan zumba dansı, kolay ve eğlenceli bir programa sahip olmasından dolayı oldukça popülerdir. Latin müziklerinin eşliğinde hem estetik hem de sportif bir görünüme sahip olan zumbada saatlerce hiç sıkılmadan dans edebilirsiniz.

Latin müziklerinin kıvraklığını fitness dansının hareketliliğini içeren zumba dansında ilk olarak fitness hareketlerini öğrenir ve ardından Latin müzikleriyle koreografi yapmayı öğrenirsiniz. Latin danslarının temel figürlerini öğrendikten sonra dans etmek oldukça keyifli ve eğlenceli olacak.

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

Zumba Kursu Süresi – Ders Programı

Zor hareketleri ve katı kuralları olmayan Zumba dansı bir fitnes programı olup herkesin rahatlıkla katılıp, ayak uydurabileceği bir programdır. Grup ya da özel ders olarak yapılabilmektedir. Haftada 2 gün ya da 3 günlük programlar uygulanmaktadır.

Yıldız Dans Akademi olarak sizlere zumba eğitimleri vererek içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarmanızı sağlıyoruz. Çocuk ve yetişkin eğitim gruplarımızla birlikte yıllardır keyifli Zumba derslerine imza atıyoruz.

Zumba Kurs Ücretleri

Zumba kursu ücretleri;

  • Eğitimin grup ya da özel ders olup olmamasına,
  • Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
  • Kurs süresine,
  • Eğitim programına ve yarışma koçluğu istenip istenmemesine göre değişmektedir.

Daha zinde ve mutlu bir hayata sahip olmanızı sağlayacak, günlük hayatın stresinden ve koşuşturmasından sizleri kurtaracak olan Zumba derslerimizin ücreti ve ders programı için danışmanlarımızdan yardım alın!

Yıldız Dans Akademi İle Zumba Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri zumba kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız, dans geceleri ve eğlenceli ortamımız ile siz de dans kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?