Disko Dansı Kursu

Pistlerin Aranan Yıldızı Siz Olun!

Popülaritesini ilk olarak 1970′lerin başında, özellikle diskotek ve dans kulüplerinde ortaya çıkaran bir dans ve müzik türü olan disko dansı; pop, punk ve soul müziklerin karışımı ile ortaya çıkmış bir kültürdür. 1990’lı yılların ortalarına kadar farklı şekillerde karşımıza çıkan disko dansı, günümüzde de farklı bir akım olarak kendini göstermektedir.

Amerikan diskolarından doğuya uzanan bu keyifli dans akımının kültürünü benimsemeyi, diskolarda ve kulüplerde daha iyi dans edebilmeyi öğrenme amacınız varsa Yıldız Dans Akademi’nin bu ayrıcalıklı eğitimini kaçırmayın. Sahnelerdeki yerinizi alın, özgürce dans edin.

Neden Disko Dansı Kursu?

İçinizde hep dans eden bir çocuk mu var? Kendinizi kulüplerin pistlerinden alıkoyamıyor musunuz? Dans pistinde dikkatleri üzerinize mi çekmek istiyorsunuz? Cevabınız evetse, Disko Dansı kursu tam size göre!

 • Daha mutlu olmak
 • Dans tutkunuzu açığa çıkarmak
 • Hobi edinmek
 • Profesyonel bir dansçı olmak
 • Yeteneklerinizi keşfetmek
 • Eğlenceli bir ortamda ve alanında uzman eğitmenlerden ders almak için haydi Disko Dansı kursuna!

Disko Dansı Dansı Nasıl Yapılır?

Disko Dansı, belki de en özgürce yapacağınız dans olacak. Dans pistlerinde nasıl dans etmeniz gerektiğini öğrenecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Disko dansı, temel adımları ve figürleri ile disko müzikleri dediğimiz ritmik müziklerde dans edebileceğiniz bir dans türüdür. Kurslarımızda disko müzikleri ile dans pratikleri yapılmaktadır. Disko dansının dönüş, adım, eşli ve eşsiz dans versiyonları aktarılmaktadır. Öğrencilerimiz birkaç aylık eğitimlerle disko dansını öğrenmektedir.

Siz de Disko Dansı ile kendinizi geliştirmek istiyorsanız Yıldız Dans Akademi ailesine hemen katılın!

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

Disko Dansı Kursu Süresi – Ders Programı

Yıldız Dans Akademi Disko Dansı eğitimi kurlar halinde devam eden eğitimlerimizdendir. 2 – 3 aylık kurlar temel anlamda öğrencilerimiz Disko Dansı yapmayı öğrenirler. Doğaçlamaya imkan vermesi ve kolay öğrenilmesi ile birlikte disko dansı en çok tercih edilen kurslarımızdan biridir.

Yıldız Dans Akademi olarak sizlere özel ve grup Disko Dansı eğitimleri vererek özgürce dans pistlerinde yeteneklerinizi sergilemenizi sağlıyoruz. Çocuk ve yetişkin eğitim gruplarımızla birlikte yıllardır keyifli Disko Dansı derslerine imza atıyoruz.

Disko Dansı Kurs Ücretleri

Disko Dansı kursu ücretleri;

 • Eğitimin grup ya da özel ders olup olmamasına,
 • Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
 • Kurs süresine,
 • Sağlanan imkanlara,
 • Eğitim programına ve yarışma koçluğu istenip istenmemesine göre değişmektedir.

Disko Dansı dersi ücretleri hakkında bilgi almak için kursumuzu arayabilirsiniz. Duyurularımızı takip ederek yeni eğitim dönemine özel kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Hayalinizdeki eğitimi dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Yıldız Dans Akademi İle Disko Dansı Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri Disko Dansı kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız, dans geceleri ve eğlenceli ortamımız ile siz de dans kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?