Yoga Kursu

Ruhunuzun Derinliklerine İnin!

Yoga, kökeni Hindistan’a dayanan bir yaşam ve felsefe biçimidir. Bilinenin aksine bir din değildir. Yogada amaç kişinin ruhsal ve bedensel açıdan huzur bulmasını sağlamaktır. Son yıllarda ülkemizde de yaygınlaşan yoga ile kişinin kendini fark etmesi amaçlanmaktadır.

Yoga, kişinin doğa ile arasında uyumu yakalamasıdır. Bu uyumla birlikte kişi, canlı ve cansız her şeye derin bir sevgi beslemeye başlamaktadır. Aynı zamanda yoganın egzersiz hareketleriyle birlikte kişinin ruhsal sağlığı kadar beden sağlığı da daha iyiye gider. Siz de bedeninize ve ruhunuza bir iyilik yapmak istiyorsanız yogaya başlayın, bambaşka bir dünyaya adım atın…

Neden Yoga Kursu?

Bedeninizin ve ruhunuzun sesini dinlemek, dinç ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak, sosyalleşmek ve keyifli bir aktivite yapmak istiyorsanız yoga kursu tam size göre!

  • Daha mutlu olmak
  • Daha sağlıklı olmak
  • Hobi edinmek
  • Yeni bir kültürü tanımak
  • Vücudunuzu keşfetmek
  • Eğlenceli bir ortamda ve alanında uzman eğitmenlerden ders almak için haydi yoga kursuna!

Yoga Nasıl Yapılır? İçinizdeki Sese Kulak Verin…

Yoga kendine özgü duruş ve hareketlere sahip olan bir tekniktir. Yoganın hareket bölümüne geçmeden önce doğru nefes almayı öğrenmek gerekmektedir. Ardından vücudunuzu rahatlatacak hareketleri ve oturuşları öğrenirsiniz. Yanlış oturuşlar nefes alış verişini engeller. Her duruş sonrasında kişi sırt üstü uzanıp 10 – 15 dakikalık aralıklarla gevşeme hareketleri öğretilerek yoganın tam olarak benimsenmesi sağlanmaktadır.

Zihni pasif konuma alan yoga hareketleri vücudu esnetmesinin ve güçlendirmesinin yanında kişiye dinginlik ve huzur da vermektedir. Aynı zamanda öğrencilerimiz sağlıklarında ve hayat kalitelerinde büyük değişiklikler görürler. Kalp atışları düzene girer. Kan basıncı ve dolaşım sistemi düzenlenir. Sinir sistemi üzerindeki gerginliklerden kurtulduğu için gevşer. Bu da depresyon, panik atak gibi rahatsızlıkların daha çabuk atlatılmasına yardımcı olur. Özellikle anne adayları yoga ile daha kolay doğum yaparlar.

Öğrenmesi kolay, yapması zevkli olan yoga ile tanışmanız için sizleri kurslarımıza bekliyoruz.

Neden Yıldız Dans Akademi?

Profesyonel Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve ödüllü eğitmenlerden dans dersi alma fırsatı.

Modern Eğitim Programı

Dünyada uygulanan modern dans eğitimi metotları, uluslararası programlar.

Kişiye Özel Ders

Kişiye özel, istenilen gün ve saatlerde, profesyonel eğitmenlerle dans dersleri.

Dans Geceleri ve Etkinlik

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek dans geceleri ve organizasyonlar.

Ferah Stüdyolar

Geniş, gün ışığı alan, klimalı stüdyolara sahip, keyifli bir ortamda dans eğitimi.

Yoga Kursu Süresi – Ders Programı

Yoga kurslarımız 2 – 3 ay içerisinde temel yoga hareketlerini öğrenmenizi ve kendi başınıza yapmanızı sağlamaktadır. Yoganın temel hareketlerini ve duruşlarını ilk aylarda öğrenirken eğitmenlerinizle birlikte kendinizi geliştirdikçe ileri seviyeye çıkacaksınız.

Profesyonel eğitmenlerimizle birlikte hem bedeninizi hem de ruhunuzu canlandıracak olan yogayı kısa sürede öğreneceksiniz.

Yoga Kurs Ücretleri

Yoga kursu ücretleri;

  • Eğitimin grup ya da özel ders olup olmamasına,
  • Yetişkin ya da çocuk grubu olup olmamasına,
  • Kurs süresine,
  • Eğitim programına göre değişmektedir.

Yoga dersi ücretleri için bizi arayın, size özel kampanyalarımız hakkında bilgi alın. Hayatınızı değiştirecek yogaya bizimle başlayın.

Yıldız Dans Akademi İle Yoga Eğitimi!

Yıldız Dans Akademi olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların deneyimi ile sizleri yoga kurslarımıza davet ediyoruz. Uluslararası ders programlarımız, geniş stüdyolarımız ve eğlenceli ortamımız ile siz de yoga kursundan beklediğiniz her şeyi Yıldız Dans Akademi’de bulacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve online kaydınızı hemen yaptırın…

Hızlı Kayıt Formu

Yardımcı olabilir miyiz?